Szkolenie i warsztaty e-commerce dla marki 3M
Warsztaty e-commerce dla marki 3M

Prowadzone przeze mnie szkolenia i warsztaty to zajęcia praktyczne z e-commerce oparte o doświadczenia i konkretne przykłady (case study), których celem jest rozwój wiedzy i kompetencji pracownika. Szkolenia i warsztaty oparte są najpierw o część teoretyczną, w których wyjaśniam specyfikę rynku e-commerce (perspektywy i dynamikę), a także konkretne pojęcia, następnie pracujemy na konkretnych przykładach z życia wziętych, gdzie rozwiązujemy faktyczne i realne problemy, jakie mają firmy z branży e-commerce.

Średnia ocena szkoleń przez uczestników – 9,2/10.

Oferta ta jest dedykowana do producentów czy zespołów sprzedażowych, które współpracują ze sklepami internetowymi, ale także dla sklepów internetowych, które potrzebują wsparcia w rozwoju biznesu, jak również agencji e-commerce, które potrzebują wiedzieć jak pracuje i czym się kieruje w podejmowaniu decyzji właściciel sklepu internetowego lub e-commerce manager.

REFERENCJE OD KLIENTÓW (jeśli chcesz pobrać wystarczy kliknąć w logo)

Orba - referencje ze szkolenia "E-commerce w Praktyce"

Dostępne szkolenia e-commerce

Szkolenia e-commerce dla agencji i firm współpracujących ze sklepami internetowymi

Warsztaty dla agencji E-commerce Software House - Divante

 

Szkolenie e-commerce dla agencji – Divante

Szkolenie koncentruje się na tym na co warto zwrócić uwagę, w rozmowach ze sklepami internetowymi z perspektywy szefa e-commerce. Jest to instrukcja obsługi e-commerce managera. Jest to szkolenie i warsztat, gdzie opisuję jak wygląda praca z perspektywy szefa e-commerce, pod kątem zrozumienia potrzeb e-commerce managera lub konsultanta.

Tego rodzaju warsztaty robiłem między innymi dla firmy Divante, gdzie zostały ocenione przez uczestników na 4,74 w skali od 1 do 5, gdzie 73% uczestników dało za niego najwyższą ocenę. Podobne szkolenia realizowałem także dla takich firm jak Blue Media, Delante, Orba.

 

Szkolenia e-commerce dla producentów

Celem szkolenia i warsztatów jest przekazanie praktycznej wiedzy mającej na celu poprawę działań sprzedażowo-marketingowych, jakie producenci i marki prowadzą we współpracy z innymi e-sklepami. Będę się przede wszystkim dzielił swoimi doświadczeniami z perspektywy szefa e-commerce, co faktycznie działa pod kątem sprzedaży i marketingu, a z czym warto dać sobie spokój. Efektem szkolenia ma być zdobycie przez uczestników praktycznej wiedzy, którą od razu będzie można wykorzystać w praktyce.

Szkolenia dla sklepów internetowych

Celem szkolenia będzie podzielenie się praktycznymi sposobami na zwiększanie sprzedaży w e-sklepie, analizę efektywności prowadzonych działań marketingowych. W zależności od wiedzy i zaawansowania zespołu program będzie odpowiednio dostosowany do uczestników także o część teoretyczną wprowadzającą do poszczególnych zagadnień.

Szkolenie dla Delante
Szkolenie i warsztaty dla agencji performance marketingowej – Delante

Szkolenia i warsztaty z produktywności – dedykowane dla e-commerce, firm i agencji

Jest to szkolenie, które koncentruje się na efektywności osobistej. Celem szkolenia jest stworzenie systemu planowania i zarządzania sobą w czasie, które będę przekładały się na znaczne zwiększenie efektywności własnej jak i zespołu.

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte dla osób, które zaczynają lub zaczęły swoją przygodę z e-commerce, ale nie widzą nadal jak się do tego zabrać, czyli “Jak założyć, uruchomić i rozwinąć własny sklep internetowy”.


Zapraszam do współpracy

Michał Pieprzak 

tel. +48 508-100-834

email: [email protected]