Pomagam klientom tworzyć i rozwijać skuteczne sklepy internetowe

  • Czyli określenia strategii i modelu biznesowego – jak wyróżnić się na rynku, jak zbudować przewagę konkurencyjną, model click&collect
  • Przygotowania i wdrożenia procesów dla sklepu internetowego – rekrutacja zespołu, wybór i wdrożenie platformy e-commerce, logistyka, integracje,
  • Bieżącego zarządzania e-sklepem – strategia, logistyka, zarządzanie ludźmi, obsługa klienta, marketing i sprzedaż
  • Rozwoju sprzedaży i marketingu – zwiększanie sprzedaży, poprawa wskaźników e-commere (wartość koszyka, konwersja, marża), analiza i poprawa efektywności działań marketingowych

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Jestem konsultantem i doradcą e-commerce, który specjalizuje się we wspieraniu firm w rozwoju biznesu B2C i B2B.

Projekty, które realizowałem i wdrażałem od zera dla moich klientów generują obecnie kilkadziesiąt mln złotych rocznie sprzedaży, a jeden z projektów stworzony pod nową marką dla mojego klienta generuje po 2 latach w pojedynkę ponad kilkanaście mln zł rocznie.

Podstawowym zadaniem bazując na zdobytym doświadczeniu i wiedzy jest wsparcie Twojego biznesu. Celem jest wesprzeć Twoją firmę na każdym etapie rozwoju wynikających z dynamicznych zmian jakie mają miejsce w zakresie transformacji cyfrowej w Polsce i na świecie.

Finalnym efektem współpracy oprócz wzrostu sprzedaży i poprawy wskaźników e-commerce, ma być zadowolenie i satysfakcja klienta końcowego, który kupuje w e-sklepie, bo na końcu to jest najważniejsze! Klient zadowolony to klient powracający, a o to właśnie przede wszystkim chodzi w e-commerce!


Współpracowałem z:

 


Efekty współpracy z klientami

✅ Średni wzrost miesięcznej sprzedaży w sklepach internetowych klientów wynosi 120%. Są to sklepy internetowe istniejące od 2 do 10 lat.

✅ Łączny wzrost sprzedaży u klientów to 5,3 mln zł w okresie od 3 do 7 miesięcy naszej współpracy po przejścia na swoje w styczniu 2020, czyli doradztwo i konsulting e-commerce.

✅ Łączny wzrost sprzedaży u wszystkich moich dotychczasowych klientów to 35 mln zł.

✅ Stworzenie od zera nowej marki i sklepu internetowego dla klienta, który po 20 miesiącach generuje kilkanaście mln zł rocznie sprzedaży.

Przykładowe case study klientów:


Kim jestem?

Jestem konsultantem e-commerce wspierającym polskie firmy. Wdrażałem, doradzałem i zarządzałem sklepami internetowymi kilku znanych polskich marek (liderów w swoich branżach takich jak bielizna, drogerie, apteki) rozwijając te projekty od zera do kilkudziesięciu mln zł sprzedaży rocznie.

Atlantic – jedna z najbardziej znanych marek bielizny w Polsce (ponad 50 sklepów w okresie, gdy pracowałem)

Drogerie Natura – jedna z największych sieci drogeryjnych w Polsce (ponad 270 sklepów na terenie całej Polski)

Dr Max – jedna z dwóch największych sieci aptecznych w Polsce (ponad 550 aptek stacjonarnych w Polsce) i jedna z największych sieci aptecznych w Europie (ponad 2000 aptek internetowych w całej Europie).


W czym mogę Ci pomóc? 

  • Wsparcie i pomoc w wejściu na rynek e-commerce lub aktualnym rozwoju – strategia, rekrutacja, wdrożenie e-sklepu, obsługa,  rozwój, marketing i sprzedaż (SEO, SEM, Social Media).
  • Audyty sklepów internetowych – efektem audytu jest wskazanie konkretnych rekomendacji, które pozwolą na zwiększenie sprzedaży.
  • Optymalizacja e-sklepu pod kątem zwiększenia sprzedaży – UX, CX , analiza efektywności sprzedaży i marketing, rekomendacja rozwiązań zwiększających sprzedaż
  • Wsparcie i pomoc w układaniu procesów w projekcie e-commerce od A do Z – optymalizacja procesów i całego biznesu
  • Zarządzanie sklepem internetowym – bieżące wsparcie w rozwoju Twojego sklepu internetowego w oparciu o wybrany model współpracy, gdzie będę pełnił funkcję Twojego e-commerce managera w ustalonym zakresie czasu (wybrane pakiet godzin od 20 do 80 h).
  • Pakiet konsultacji – jeśli nie wiesz jak zabrać się za uruchomienie sklepu internetowego? Masz problem ze strategią, ofertą produktową, logistyką, sprzedażą i marketingiem czy polityką cenową, po prostu masz obawy, że zrobisz coś źle i potem będzie cię to wiele kosztowało, zapraszam do siebie na konsultacje (online lub osobiste). Podczas konsultacji odpowiem na Twoje pytania, doradzę z zakresu e-commerce w zakresie obszarów, co do których masz sam wątpliwości i potrzebujesz je rozwiać. Dostępne są pakiety godzin, jak również pojedyncze konsultacje.

Zaufani partnerzy

Bardzo dużą wartością współpracy ze mną są sprawdzeni partnerzy, czyli wyselekcjonowane agencje i firmy, do których mam pełne zaufanie oparte o lata współpracy, jak i wyniki moich klientów. Dodatkowo to, co jest niezwykle ważne to partnerskie podejście do klienta zarówno z mojej strony, ale również agencji, gdzie zawsze wspólnym celem jest wsparcie i doprowadzenie klienta do celów, jakie zostały na początku określone.

Firmy z którymi współpracuję kompleksowo wspierają moich klientów działając we wszystkich obszarach e-commerce od: Performance Marketing (pełne wsparcie marketingowe w modelu efektywnościowym), agencje wdrażające e-sklepy, agencje UX, firmy logistyczne, integratory systemów IT, a także konkretne narzędzia zwiększające sprzedaż w sklepach internetowych.

W czasie swojej pracy zawodowej przerobiłem dziesiątki jak nie setki różnych agencji i firm, które niejednokrotnie obiecywały złote góry, gdzie tak naprawdę dobrych i wartościowych było zaledwie kilka z nich, dlatego współpracując ze mną masz pewność, że dokonasz wyboru popartego sprawdzonymi i przetestowanymi  partnerami.


Zapraszam do współpracy

Michał Pieprzak 

tel. +48 508-100-834

email: [email protected]