Jak stworzyć i Rozwinąć 
skuteczny sklep internetowy, który będzie dla Ciebie zarabiał 
i stanowił
wartość dla klienta

JAK STWORZYĆ
I ROZWINĄĆ
SKUTECZNY SKLEP INTERNETOWY, KTÓRY BĘDZIE DLA CIEBIE ZARABIAŁ
I STANOWIŁ WARTOŚĆ DLA KLIENTA

Zapisz się i odbierz bezpłatną listę aż 150 krytycznych punktów kontrolnych

checklista

To jest lista kroków, których nie możesz pominąć, rozwijając sklep internetowy. Chyba że chcesz zostawić tysiące lub setki tysięcy złotych u swojej konkurencji lub agencji marketingowej, która cię obsługuje.

Dlaczego jeszcze warto się zapisać?

Otrzymasz cotygodniowe pigułki wiedzy od praktyka z dziesiątkami nieszablonowych metod i case study. Pomogą Ci dopracować sklep, wyróżnić na rynku oraz zbudować przewagę konkurencyjną.

Pokażę Ci, jak rozwijać e-commerce CAŁOŚCIOWO. Sklep internetowy to suma tysięcy drobnych decyzji, a każda z nich ma znaczenie dla Twojego e-biznesu.

Dopiero planujesz założyć sklep online? Masz pigułkę konkretnych instrukcji i przydatnych linków, żeby krok po kroku skutecznie go rozwijać. A także systematycznie generować coraz wyższą sprzedaż przy odpowiednio wysokiej rentowności.

Mam dość! – czyli o tym, dlaczego większość sklepów upada
(i jak to przerwać)…

Statystyki są tragiczne. W Polsce każdego roku powstaje 8-10 tysięcy sklepów internetowych, z których aż 80% upada w ciągu pierwszych 2-3 lat. Główną przyczyną ich porażki jest brak doświadczenia małych i średnich firm w zakresie budowania e-commerce.

I wcale im się nie dziwię…

Zauważyłem, że wiele osób udzielających porad na temat rozwijania i zwiększania sprzedaży w sklepach internetowych… nigdy wcześniej nie zarządzało własnymi sklepami e-commerce.

A jeśli już je rozwijali, to zazwyczaj do niewielkiej skali. Ze świecą szukać tam realnych efektów i wyników, jakie osiągają z klientami. Nie mówiąc o tym, że te materiały koncentrują się wyłącznie na jednym (góra dwóch) spośród kilkudziesięciu elementów, jakie wpływają na rozwój sklepu, budowanie marki, a kończąc na jego rentowności.

Pamiętaj, że ZAWSZE punktem wyjścia jest dobrze przemyślana strategia Twojego sklepu internetowego. To właśnie ona w perspektywie czasu pozwoli Ci zbudować przewagę konkurencyjną na rynku. I ostatecznie zaprowadzi Cię tam, gdzie chciałbyś być ze swoim sklepem internetowym. Jeśli mi pozwolisz, pomogę Ci taką zbudować…

Cześć!
Nazywam się Michał Pieprzak
I jestem Ekomersiakiem

Prowadzę jednego z najpopularniejszych blogów o e-commerce w Polsce – Ekomersiak.pl. I mam obsesję na punkcie tego, co NAPRAWDĘ działa, a co jest zwykłym opowiadaniem bajek.

Przez lata pracowałem jako szef działów e-commerce w dużych sieciach retailowych, gdzie byłem odpowiedzialny za rozwój sklepów internetowych. Między innymi w takich firmach jak Atlantic, Drogerie Natura, czy Dr. Max.

Michał Pieprzak

Teraz, już “na swoim” pomagam klientom rozwijać wszystkie obszary i aspekty e-commerce. Od strategii, przez UX i finanse, aż po logistykę, czy analizę efektywności działań w sklepie internetowym.

W ciągu 3 roku (od momentu pracy na własny rachunek), pomogłem zwiększyć sprzedaż w sklepach internetowych moich klientów o 200 mln zł, co dało im łącznie 380 mln zł sprzedaży.

A średni wzrost sprzedaży w sklepie, z którym współpracuję jako konsultant i doradca przez minimum 6 miesięcy i aktywnych zmianach klienta – wynosi średnio 167%.


Zdobyłem już kilka tysięcy godzin doświadczeń w doradzaniu klientom i testowaniu najróżniejszych rozwiązań. Dzięki temu mogę niemal od razu powiedzieć, co zadziała w e-commerce, a co nie.

A więc i Ty możesz zaoszczędzić bardzo dużo czasu i pieniędzy, korzystając z mojej wiedzy – zamiast tracić nerwy na nieskuteczne działania.

Checklista

Zapisz się poniżej i pobierz Listę kontrolną Ekomersiaka

Jest to arkusz, zawierający jasne kroki, dzięki którym…

zwiększysz rentowność sklepu internetowego
zmniejszysz koszty pozyskiwania klientów;
zwiększysz średnią wartość zamówienia;
Twój współczynnik konwersji w sklepie poszybuje w górę.

Zapisując się na listę mailingową, akceptujesz regulamin newslettera oraz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach i produktach przez Michała Pieprzaka Ekomersiak.pl.

© Copyright 2023 by Michał Pieprzak Ekomersiak.pl

Get Your FREE Download

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
×Close